Biyografi

Ömer Ağan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ömer Ağan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ömer Ağan’dan söz edeceğiz.

Ömer Ağan Kimdir?

  • Oyuncu.

Ömer Ağan, iş insanı, oyuncu, genel koordinatör yardımcısı olarak tanınmaktadır. Bunların yanı sıra ”Dominiforte” adlı bir giyim markasının da sahibidir. ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman adlı dizide Saltuk Alp karakterine hayat veren Ömer Ağan, ayrıca Beyaz TV’nin de genel koordinatör yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Başarılı oyuncu Ömer Ağan, ayrıca bir at binicisidir ve en büyük hobilerinden biri at binmektir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ömer Ağan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu, iş insanı ve genel koordinatör yardımcısı Ömer Ağan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Ömer Ağan, erişim tarihi: 20 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi