Biyografi

Cemre Kabaş Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Cemre Kabaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Cemre Kabaş’tan söz edeceğiz.

Cemre Kabaş Kimdir?

  • Müzisyen.

1987 yılında Sinop Şirince’de dünyaya gelen Cemre Kabaş, müzisyen olarak bilinmektedir. Çocukluk yıllarında babasının müzik aletlerini kullanarak müzik kariyerine başlayan Cemre Kabaş, okul yıllarında da birçok aktiviteye katılım göstermiştir. Bu dönemde Recep Özçakır’dan klasik gitar eğitimi almaya başlayan Cemre Kabaş, sonrasında ise Zafer Şanlı’dan bas dersleri almıştır. Müjdat Gezen’in yazdığı birçok müzikalde vokalistlik yapan Cemre Kabaş, yine Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Batı Müziği eğitimleri almıştır. Çeşitli müzik gruplarıyla çalışan Cemre Kabaş, aynı zamanda birçok besteye de imza atmıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Cemre Kabaş, müzisyenlik kariyerine de aktif olarak devam etmektedir. Başarılı müzisyen Cemre Kabaş hakkında merak edilen aslen nereli, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • dogaicincal.com, Cemre Kabaş, erişim tarihi: 24 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi