Ayça Bingöl Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ayça Bingöl kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayça Bingöl’den söz edeceğiz.

Ayça Bingöl Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Ocak 1975 tarihinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde dünyaya gelen Ayça Bingöl, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Kardeş Çocukları adlı dizide Ümran Çetin karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Ayça Bingöl, Ali Gökmen Altuğ ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliklerinden Aylin ve Leyla adından iki kız çocukları dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Yasemin Balık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ayça Bingöl 163 cm boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Ayça Bingöl, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ayça Bingöl hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Defne Kayalar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ayça Bingöl ile İlgili Aramalar

Google’da Ayça Bingöl ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ali Gökmen Altuğ Ayça Bingöl Instagram Wilma Elles Ayça Bingöl Aylin Altuğ Farah Zeynep Abdullah Ayça Bingöl kaç yaşında Mete Horozoğlu Ayça Bingöl eski eşi, ayça bingöl aslen nereli.

İlginizi Çekebilir:  Kaan Kural Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara