Biyografi

Onat Bulut Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Onat Bulut kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Onat Bulut’tan söz edeceğiz.

Onat Bulut Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında dünyaya gelen Onat Bulut, dizi-film oyuncusudur. Şimdiye kadar Olmadı Kaçarız, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kuzgun, Mühr-ü Cin gibi projelerde rol alan Onat Bulut, aynı zamanda Ateş Kuşları adlı dizide rol almıştır. Genç oyuncu Onat Bulut ayrıca Emilie Kleding ile evlidir. Onat Bulut, Ateş Kuşları adlı dizide İlayda Alişan, Görkem Sevindik, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Erdem Şanlı gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Onat Bulut, oyunculuk çalışmalarına Globe İstanbul Ajansı bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Onat Bulut hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

• biliyo.org, Onat Bulut, erişim tarihi: 27Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds