Biyografi

Melda Nur Keleş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Melda Nur Keleş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Melda Nur Keleş’ten söz edeceğiz.

Melda Nur Keleş Kimdir?

  • Oyuncu.

2002’de dünyaya gelen Melda Nur Keleş, dizi-film oyuncusudur. 2022’den beri çeşitli projelerde rol almaya başlayan Melda Nur Keleş, oyunculuk çalışmalarına Güray Hocaoğulları Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Güzel oyuncu Melda Nur Keleş ayrıca Aldatmak, Serhat ve Efsunlu 3 gibi projelerde de rol almıştır.

Rol Aldığı Projeler

  • Efsunlu 3 (Sinema Filmi)
  • Serhat (Dilara) (TV Dizisi)
  • Aldatmak (Selime) (TV Dizisi)

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Melda Nur Keleş, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Melda Nur Keleş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Melda Nur Keleş, erişim tarihi: 13 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi