Biyografi

Başak Durmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Başak Durmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Başak Durmaz’dan söz edeceğiz.

Başak Durmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

1987 yılında dünyaya gelen Başak Durmaz, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimine Dumlupınar Üniversitesinde Ekonomi Bölümü’nde başlayan Başak Durmaz, aynı zamanda oyunculuk üzerine de eğitimler almıştır. Bir süre İngiltere’de yaşayan Başak Durmaz, saha sonra ülkeye dönmüş; burada Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almıştır. Başak Durmaz aynı zamanda Pera Palas’ta Gece Yarısı ve Siyah İnci gibi yapımlarda da oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Başak Durmaz, oyunculuk çalışmalarına Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Esaret adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Başak Durmaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Başak Durmaz, erişim tarihi: 5 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.