Mehmet Baştürk Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Mehmet Baştürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mehmet Baştürk’ten söz edeceğiz.

Mehmet Baştürk Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Mayıs 1993 tarihinde Kıbrıs’ta dünyaya gelen Mehmet Baştürk, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamlamıştır. Spikerlik ve sunuculuk üzerine eğitimler alan Mehmet Baştürk, aynı zamanda bağlama ve piyano çalabilmektedir. Araf 3 ve 45-25 Kusursuz Cinayet isimli filmlerde başrolde oynamıştır. Bu zamana kadar çeşitli projelerde de görev alan Mehmet Baştürk, son olarak Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet adlı dizide Ozan Erkoç karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mehmet Baştürk, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mehmet Baştürk hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting