Instagram Fenomeni Ayşegül Taşkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Ayşegül Taşkan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayşegül Taşkan’dan söz edeceğiz.

Ayşegül Taşkan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

26 Ocak 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Ayşegül Taşkan, 1.63 boyundadır. Kova burcu olan Taşkan’ın yükseleni ise İkizler. Yoga ve pilates ile ilgilenen Ayşegül Taşkan bir süre boksla da ilgilenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Nur Viral Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Küçükken kalbinden bir ameliyat geçirdiğini söyleyen Ayşegül Taşkan, kalbinin üzerinde hala izinin olduğunu, küçüklükten beri de kalbinin delik olduğunu ifade etmektedir. Öte yandan yedi kuşak İstanbullu olduklarını ondan öncesinde ise babasının Tatar, annesinin ise Bulgar asıllı olduğunu belirtmektedir.

Instagram üzerine aysegulltaskan kullanıcı ismiyle paylaşımlar yapan Ayşegül Taşkan’ın bu platform üzerinde 36 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan sevgilisi olup olmadığı ise bilinmemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Betül Demirkaya (Betizmmm) Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında ve Hangi Üniversitede Okuyor?

Ayşegül Taşkan ile İlgili Aramalar

Google’da Ayşegül Taşkan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ayşegül taşkan kaç yaşında, ayşegül taşkan instagram, ayşegül taşkan nereli, ayşegül taşkan ne iş yapıyor, ayşegül taşkan instagram kimdir, ayşegül taşkan sevgilisi, ayşegül taşkan boyu

İlginizi Çekebilir:  Ilgaz Kaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce