Biyografi

Onur Taşdemir Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Onur Taşdemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Onur Taşdemir’den söz edeceğiz.

Onur Taşdemir Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Onur Taşdemir, lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini Ayşe Emel’den alan Onur Taşdemir, ayrıca Antalya Devlet Tiyatrosu bünyesindeki deneyimleri ile oyunculuk konusundaki yeteneklerini geliştirmiştir. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kasaba Doktoru adlı dizide rol alan Onur Taşdemir, sonrasında Kusursuz Kiracı adlı dizide rol almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Kusursuz Kiracı (TV Dizisi 2022)
  • Kasaba Doktoru (Hasta Baba, TV Dizisi 2022)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Onur Taşdemir 1.84 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Onur Taşdemir, oyunculuk çalışmalarına Hülya Sağlam Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Onur Taşdemir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Onur Taşdemir, erişim tarihi: 13 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds