Biyografi

Onursal Yıldırım Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu? Dizileri?

Onursal Yıldırım kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Onursal Yıldırım’dan söz edeceğiz.

Onursal Yıldırım Kimdir?

  • Oyuncu.

1971 yılında İzmit’te dünyaya gelen Onursal Yıldırım, dizi-film ve tiyatro oyuncusudur. Gölcük Endüstri Meslek Lisesi mezunu olan Onursal Yıldırım, oyunculuk eğitimlerini ise Kocaeli Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatrolarında tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve projelerde rol alan Onursal Yıldırım, oyunculuk çalışmalarına Exxen platformunda yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinde devam etmektedir. Özellikle canlandırdığı ”Doktor” karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Onursal Yıldırım, oyunculuk çalışmalarına Leyla ile Mecnun dizisinde devam etmektedir. Onursal Yıldırım ayrıca koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Başarılı oyuncu Onursal Yıldırım hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Onursal Yıldırım, erişim tarihi: 26 Ekim 2022
  • diziler.com, Onursal Yıldırım, erişim tarihi: 26 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.