Teknoloji

Optimize Edilmiş Gece Şarjı Oppo Ne Demek?

2004 yılından bu yana aralıksız hizmet veren Oppo, Çin merkezli bir şirkettir. Şirket teknolojik alanları kendi ürettiği cihazlara yayarak insanlara bambaşka özellikler sunmak istemektedir. Özellikle mobil cihazlara ağırlık veren marka, yapay zeka alanını kullanarak insanları etkilemeye çalışıyor.

Oppo mobil cihazlarda yer alan ‘’Optimize Edilmiş Gece Şarjı’’ oldukça kullanışlı ve eşsiz bir seçenektir. Cihazınızı gece şarja bıraktığınız zaman telefon, yapay zeka aracılığı ile birlikte gece şarj olma özelliğini aktif hale getirerek optimize bir şekilde çalışır. Böylelikle normal şarj olma süresini saatlere yayarak daha verimli bir şarj olma sağlanır.

Yapay zekanın artık telefonlara da girmesiyle birlikte şarj olma özelliğine yeni bir seçenek eklendi. Bu seçenek yukarıda bahsettiğimiz gibi oldukça etkili ve kullanışlı bir yapıdır. Yapı, cihaz sahibinin uyku vaktinden uyanma saatine kadar her şeyi otomatik algılar ve ona göre işlemler yapar. Özellikle şarj olma süresini bu aralığa yayan sistem, uyanmanıza az bir zaman kala telefonu tamamen şarj etmektedir. Böylelikle elektrik yönünden tasarruf sağlandığı gibi cihazın ömrü de uzamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds