Teknoloji

Oppo Özel Olarak Ayarla Ne Demek?

Dünya’da elektronik alanında pek çok şirket bulunmaktadır. Oppo’da en çok tanınan küresel elektronik ve mobil iletişim şirketlerinden bir tanesidir. Son zamanlarda açıklanan verilere göre Dünya’da en çok tercih edilen mobil markalardan olan şirket, gün geçtikçe kullanıcılarıyla olan bağını artırıyor.

Mobil olarak kendisini geliştirmek isteyen Oppo, getirdiği her yeni özellikte kullanıcılarına bambaşka seçenekler sunmaktadır. Bu seçeneklerden bir tanesi olan ‘’Özel Olarak Ayarla’’ bölümü de kullanıcılar tarafından çokça merak edilebiliyor. O yüzden bu yazımızda ‘’Oppo Özel Olarak Ayarla Ne Demek’’ sorusunu yanıtlayacağız.

Oppo, cihazlarda bazı kullanıcılar farklı verilerini gizlemek isteyebiliyor. Dosya, resim, video, rehber alanında veya daha da farklı bir yerdeki bölgeyi gizlemek isteyebiliyorsunuz. Bu alanda karşımıza çıkan ‘’Özel Olarak Ayarla’’ kavramı oldukça kullanışlı bir seçenektir. Bu seçeneğe giriş yapmanızla birlikte istediğiniz bölgeyi gizleyebilir, anlık olarak telefonunuzda saklayabilirsiniz.

Markalar kullanıcıların rahat edebilmesi yönünde özellikler geliştirirler. Oppo’da bütün kullanıcılarına telefonlarda özel alanlarının olmasına izin vererek bundan ücretsiz faydalanmalarını sağlar. Bazı Android sistemlerinde daha farklı şekilde bulunan bu seçeneği ayarlar bölümüne girerek kullanabilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi