Osman Aydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Osman Aydın kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Osman Aydın’dan söz edeceğiz.

Osman Aydın Kimdir?

  • Oyuncu.

1986 yılında İzmit’te dünyaya gelen Osman Aydın, üniversite eğitimini İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Uluslararası Lojistik Bölümü’nde tamamladı. Bir dönem profesyonel olarak futbol oynamıştır. Geçirdiği ağır sakatlık nedeniyle futbol kariyerini sonlandırmak zorunda kalmıştır. Sonrasında modellik ve oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Bugüne kadar çeşitli dizi filmlerde görev alan Osman Aydın, 2017 senesinde ekranlara gelen Türk Malı adlı dizide Eren karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Osman Aydın, Emanet adlı dizide Selim karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Osman Aydın ayrıca Tatlı Küçük Yalancılar, Kara Para Aşk, Medcezir gibi çeşitli dizilerde de görev almıştır. Osman Aydın, son olarak Emanet isimli dizide rol almıştır. Osman Aydın’ın sevgilisinin modellik yapan Çağda Çetin olduğu biliniyor.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Osman Aydın 1.85 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Osman Aydın, oyunculuk kariyerine de devam etmektedir. Başarılı oyuncu Osman Aydın hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Osman Aydın ile İlgili Aramalar

Google’da Osman Aydın ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Osman Aydın Boyu Osman AYDIN Sakarya Osman Aydın Kimdir Osman Aydın Instagram Osman Aydın Çine Osman Aydın oyuncu Osman Aydın Oynadığı Diziler Osman Aydın Müftü, osman aydın aslen nereli, osman aydın kimdir nerelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.