Ötüken Hürmüzlü Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ötüken Hürmüzlü kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ötüken Hürmüzlü’den söz edeceğiz.

Ötüken Hürmüzlü Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Habertürk Muhabiri Kübra Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

17 Eylül 1974 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ötüken Hürmüzlü, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Özellikle Beni Affet ve Kalbimin Sultanı adlı dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Ötüken Hürmüzlü, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ötüken Hürmüzlü 1.90 cm boyundadır ve 80 kilodur.
İlginizi Çekebilir:  Cengizhan Cevahiroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ötüken Hürmüzlü, oyunculuk çalışmalarını da sürdürmektedir. Ötüken Hürmüzlü hakkında merak edilen aslen nereli, annesi ve babası kimdir, ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ötüken Hürmüzlü ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Azra Şimal Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Google’da Ötüken Hürmüzlü ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ötüken hürmüzlü kimdir nerelidir, ötüken hürmüzlü aslen nereli, ötüken hürmüzlü boyu kaç, ötüken hürmüzlü kilosu kaç, ötüken hürmüzlü instagram hesabı, ötüken hürmüzlü oynadığı diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara