Gamze İğdiroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Gamze İğdiroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gamze İğdiroğlu’ndan söz edeceğiz.

Gamze İğdiroğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Gamze İğdiroğlu Başarır’dır. 16 Mart 1982 tarihinde dünyaya gelen Gamze İğdiroğlu, Çankaya Lisesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Beni Affet dizisinde oynadığı Eylül Ayşe Güner karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gamze İğdiroğlu 1.72 cm boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gamze İğdiroğlu, oyunculuk kariyerine de devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gamze İğdiroğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gamze İğdiroğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Gamze İğdiroğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gamze İğdiroğlu Aşk Tesadüfleri Sever Gamze İğdiroğlu oynadığı diziler Gamze İğdiroğlu eşi Gamze İğdiroğlu Behzat Ç Gamze İğdiroğlu yaş Gamze İğdiroğlu Beni Affet Gamze İğdiroğlu Kimdir Gamze İğdiroğlu kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.