Biyografi

Oyuncu Ayşe Ezgi Çelebi Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Oyuncu Ayşe Ezgi Çelebi Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Bugünkü biyografi yazımızda oyuncu Ayşe Ezgi Çelebi hakkında sizler için bazı bilgileri sunacağız.
18 Temmuz 2005 yılında dünyaya gelen oyuncu 18 yaşındadır. Üniversite hayatına yeni başlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini Emre Kınay Oyunculuk Akademisinden alan güzel oyuncu, aynı zamanda No10 Studios Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi de almıştır.
İyi derecede İngilizce bilen oyuncu bunun yanında başlangıç seviyesinde Almanca ve İspanyolca bilmektedir. Buz pateni, Voleybol ve bale gibi sporlarla ilgilenmekte ve gitar çalmaktadır

Rol Aldığı Diziler

  • Hicran- 2022

Instagram hesabı üzerinden de (@ayseezgicelebi) aktif olarak paylaşım yapmaya devam eden oyuncunun 50 binin üstünde takipçisi vardır. Hakkında daha fazla bilgiye ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Biyografiler için eklemek istediğiniz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

  • hasangungor.net, Ayşe Ezgi Çelebi (14 Kasım 2023)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds