Biyografi

Özge Doğru Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Bundan önce pek çok meslek grubundan isimleri sizlerle paylaşmıştık. Bugün gerek sosyal medyadan gerekse müzik dünyası içinde tanınan bir isim olan ve hakkında az bilgiye ulaşılan Özge Doğru hakkında merak edilen bilgileri paylaşacağız. Özge Doğru Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

  • Solist, Kanun Sanatçısı, Müzik Öğretmeni, Besteci

16 Temmuz 1979 tarihinde dünyaya gelen Özlem doğru, 2024 itibariyle 45 yaşındadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Çalgı eğitimi alanında yüksek öğrenimini 2003 yılında tamamlamıştır. Öğrenimin ardından pek çok kurum ve kuruluşta çalışma fırsatı yakalayan ve çeşitli organizasyonlarda yer alan Özge Doğru aynı zamanda Şişli Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Kurucu Şefidir. Bunun yanı sıra Özge Müzik ve Organizasyon’da 2010’ndan bu güne faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Özlem Doğru Instagram hesabı üzerinden de paylaşım yapmayı sürdürmekte ve gerek özel hayatından gerekse çalışma hayatından kesitleri paylaşmaya devam etmektedir. Hakkında daha fazla bilgiye ulaştıkça sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi