YouTube ve Instagram Fenomeni Nisanur Neşeli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu?

Nisanur Neşeli kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nisanur Neşeli ve hayatından söz edeceğiz.

Nisanur Neşeli Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özellikle Instagram üzerinde paylaştığı videoları ve Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ile büyük bir üne kavuşan Nisanur Neşeli, 22 Nisan 2005 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1997 doğumlu bir ablası vardır. Yetenek Sizsiniz isimli yarışmada dikkatleri üzerine çeken Nisanur Neşeli, paten, yüzme ve jimnastik ile ilgilenmektedir. Sık sık oyunculuk teklifleri aldığını dile getiren Nisanur Neşeli, okulunun olduğunu öne sürerek gelen teklifleri reddettiğini ifade etmektedir.

Kaç Yaşında?

Nisanur Neşeli ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni olan ve özellikle YouTube’da oldukça fazla takipçisi bulunan Nisanur Neşeli, yukarıda da belirttiğimiz gibi 2005 yılında dünyaya gelmiştir. Yani Nisanur Neşeli şu anda 15 yaşındadır. Doğum tarihi 22 Nisan 2005’tir.

Boyu? Kilosu? Burcu?

  • Sosyal medya fenomeni Nisanur Neşeli 1.55 boyundadır ve 42 kilodur. Boğa burcudur.

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok hesabında 75 binden fazla takipçisi bulunan Nisanur Neşeli’nin Instagram üzerinde ise 75 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan eğlence, oyun, moda, tarz, sanat gibi çeşitli vlog kategorilerde yayın yaptığı YouTube kanalında ise 220 binden fazla abonesi bulunmaktadır. 24 Eylül 2014 tarihinde açtığı YouTube kanalında bugüne kadar toplamda 70 milyondan fazla izlenme almıştır. LGS’den kaç puan adlığını belirtmemiştir. Akşam rutinim, sabah rutinim, makyaj, bayram alışverişi, diş teli takımı gibi çeşitli videolar çekmektedir.

Nisanur Neşeli ile İlgili Aramalar

Google’da Nisanur Neşeli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nisanur Neşeli Tik TOK Nisanur Neşeli LGS puanı Nisanur Neşeli VLOG Nisanur Neşeli Yeni videoları Nisanur Neşeli boy Kilo Nisanur Neşeli Instagram Nisanur Neşeli Doğum Günü Nisanur Neşeli oda turu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.