Biyografi

Doruk Tecimer Kimdir? Evli mi? Hangi Takımlı?

Farklı meslek gruplarından biyografi yazılarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün ekranlarda karşılaşılan bir isim olan Doruk Tecimer hakkında merak edilen ayrıntıları paylaşacağız. Doruk Tecimer kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Hangi takımlı?

  • Muhabir

1996 yılı Eylül ayında Ankara’da dünyaya gelen Doruk Tecimer, 2024 itibariyle 28 yaşındadır. Aslen Ankaralıdır. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Doruk Tecimer, meslek hayatına Acun Medya Global, Meksika Yayınları sorumlusu olarak başlamıştır. Bunun ardından 2020 yılı itibariyle TRT Spor kanalında muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. TRT Spor Fenerbahçe Muhabiri olarak görevini sürdüren Doruk Tercimler, 2021 yılında Meryemnur Tercimer ile evlenmiştir. Fenerbahçeli olduğu bilinen Doruk Tecimer farklı şehirler gezmeyi ve farklı deneyimler yaşamayı sevmektedir. Instagram hesabı üzerinden de paylaşım yapmaya devam eden Dorun Tercimer’in 40 bine yakın takipçisi vardır. Bunun yanı sıra X üzerinden de paylaşımlarına devam etmekte ve hem spor dünyasından gelişmeleri hem de kendi görüşlerini paylaşmayı sürdürmektedir. Hakkında daha geniş bilgiye ulaştıkça sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi