Özge Sezince Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Özge Sezince kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özge Sezince’den söz edeceğiz.

Özge Sezince Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Ekim 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Özge Sezince lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizilerde görev alan Özge Sezince, özellikle “Rüya” adlı dizide oynadığı Gülendam karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Özge Sezince, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Edip Saner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Özge Sezince 1.60 m boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özge Sezince, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özge Sezince hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Nihan Büyükağaç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Özge Sezince ile İlgili Aramalar

Google’da Özge Sezince ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Özge Sezince aslen nereli, Özge Sezince kimdir nerelidir, Özge Sezince boyu kaç, Özge Sezince kilosu kaç, Özge Sezince instagram hesabı, Özge Sezince oynadığı diziler, Özge Sezince evli mi bekar mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz