Özge Yağız Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Özge Yağız kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özge Yağız’dan söz edeceğiz.

Özge Yağız Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Nisan 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Özge Yağız, diksiyon eğitimlerini Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimlerini ise No 10 Studios’ta tamamlamıştır. Hasan Güngör Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdüren Özge Yağız, özellikle Adını Sen Koy adlı dizide oynadığı Zeliha karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve büyük beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncu sonrasında ise Yemin adlı dizide Ali Dereli, Derya Kurtuluş, Gül Arcan, Gökberk Demirci gibi isimlerle beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu Özge Yağız, son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Sol Yanım adlı dizide Serra rolünde oynamıştır. Güzel oyuncu Özge Yağız’ın, Yemin dizisindeki rol arkadaşı Gökberk Demirci ile aşk yaşadığı ifade edilmektedir. Başarılı oyuncu Özge Yağız ayrıca Show TV ekranlarında yayınlanan Baba adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Özge Yağız 1.69 cm boyundadır ve 53 kilodur. Ayrıca Koç burcudur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özge Yağız hakkında merak edilen aslen nereli, babası annesi kardeşleri kim ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Özge Yağız ile İlgili Aramalar

Google’da Özge Yağız ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Özge Yağız kuruluş Osman hangi rolde? Özge Yağız Kimdir boy kilo? Özge Yağız burnu estetik mi? Özge Yağız sevgilisi kimdir?, Gökberk Demirci Özge Yağız Instagram Tolga Mendi Gökberk Demirci Instagram Filiz Yağız Instagram Özge Yağız kurulus Osman Rolü Ezgi yağız aktürk Instagram Özge Yağız kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle