Özgü Kaya Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Özgü Kaya 17 Haziran 1996 İstanbul’da doğmuş büyümüş güzel bir oyuncu. Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından ATV’nin kimse bilmez dizisinde Sevda karakterine can veren oldukça reyting oranı yüksek olan dizide başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor.

Çok sevilen ve takip edilen Özgü Kaya ‘nın İnstgram platformunda binlerce takipçisi bulunuyor. Genç ve dinamik kesiminin takip ettiği güzel oyuncu başarılı işlere imza atıyor. Aslen Uşak Eşme ‘li olan güzel oyuncu düzgün fiziğiyle dikkat çekiyor. TV dünyasında sevilen isim 1.63 boya sahip 53 kilo ile zayıf bir oyuncu.

Özgü Kaya Eğitim Hayatı

Özgü Kaya oyunculuk eğitimine halen devam ediyor. Sevenleri tarafından oldukça yoğun bir ilgi gösterilen güzel oyuncu birçok önemli isimle beraber aynı dizide oynayarak büyük bir deneyim yaşamış. İstanbul Üniversitesinde Devlet Konservatuvar Bölümü öğrencisi olarak eğitimine devam eden Özgü Kaya ailesiyle birlikte yaşıyor.

Özgü Kaya Özel Hayatı

Güzel oyuncu lise ve üniversite hayatını konservatuvar öğrencisi olarak devam etmiş. Eğitimini üniversitede devam ediyor. Aynı zamanda oyunculuk yapan güzel oyuncunun babası fotoğrafçılık işiyle ilgileniyor. Annesi ev hanımı olan genç oyuncu ikizler burcu.

Güzel oyuncu küçük yaşta gitar ve şan dersleri almaya başlamış ailesi tarafından çok destek alan oyuncunun güzel şarkı söylediğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda tango yapan güzel oyuncu dansı seviyor. Binlerce seveni ve takipçisi olan güzel oyuncunun kalbinin boş olduğunu belirtiyor. Ve yaptığı paylaşımlarda genellikle yanlız fotoğraflarını sevenleriyle paylaşıyor.

Özgü Kaya Yer Aldığı TV projeleri

Son dönemlerde TV dünyasında sevilen ve öne çıkan isimlerden olmayı başaran Özgü Kaya ‘nın ilk projesi 2017 yılında adı efsane dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu dizide çok önemli usta oyuncularla birlikte rol alan Özgü Kaya ‘nın sonraki dizi projesi yine iddialı yapımlardan Mehmetçik Kütül Amare dizisinde rol aldı. 2019 yılında özellikle çok izlenen ve çok sevilen bir dizi olan kimse bilmez dizisinde rol alan ve sevda karakterine can veren güzel oyuncu çok sevildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: