Biyografi

Oyuncu Sinem Kotil Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Bundan önce sizlerle birçok farklı meslek grubuna mensup kişilerin biyografisini buluşturmuştuk. Bugün ise Sinem Kotil hakkında merak ettiklerinizi sizlerle paylaşacağız. Arak dizisi ile ekranlarda olan ve birçok tiyatro oyununda sahne alan oyuncu Sinem Kotil Kimdir? Kaç Yaşında? Burcu?

Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Arak dizisinde rol alan Sinem Kotil, Okan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden 2019 yılında mezun olmuştur. Okumayı, keşfetmeyi ve gezmeyi seven güzel oyuncu, ekranlarda olmaya devam ediyor. 30’lu yaşlarında olan oyuncu, Nisan ayında dünyaya gelmiş ve “koç” burcudur. Birçok tiyatro oyununda sahne alan tecrübeli oyuncu Arak dizisi ile televizyon ekranında da kendini gösterdi.

Hakkında daha fazla bilgiye ulaşılmayan oyuncu Instagram hesabı üzerinden de (@sinemkotil) paylaşım yapmaya devam etmektedir. Hakkında daha fazla bilgiye ulaştıkça sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi