Özgün Çoban Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Özgün Çoban kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özgün Çoban’dan söz edeceğiz.

Özgün Çoban Kimdir?

– Oyuncu.

5 Temmuz 1985 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Özgün Çoban, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi-Ankara Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İstanbul’da birçok tiyatro oyununda görev alan Özgün Çoban, sonrasında ilk olarak Deniz Yıldızı adlı dizide görev almıştır. Ardından Beni Affet, Deniz Yıldızı, Arka Sokaklar ve Yüksek Sosyete gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Aynı zamanda Türkan Derya’nın yönetmenliğindeki Çok Uzak Fazla Yakın isimli dizide Burcu Biricik’le beraber baş rolde oynamıştır. Sonrasında ise Kızlarım İçin adlı dizide Alper rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Özgün Çoban, Ayla Kara ile evlidir.

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Alp Pehlivan Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Özgün Çoban 1.78 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özgün Çoban, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özgün Çoban hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Başak Şengül Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Özgün Çoban ile İlgili Aramalar

Google’da Özgün Çoban ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Burcu Biricik Özgün çoban filmler ve tv şovları Özgün Çoban alevimi Özgün Çoban Nereli Özgün Çoban Eşi Özgün Çoban bitlisin neresinden Çok Uzak Fazla Yakın Özgün çoban Instagram, özgün çoban boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  “Arabamı Ne Hale Getirdi Baba Ya” Diye Ağlayan Menşure Nur Yıldırım Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce