Kıvanç Kasabalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Kıvanç Kasabalı kimdir, nereli ve kaç yaşında boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kıvanç Kasabalı’dan söz edeceğiz.

Kıvanç Kasabalı Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Şubat 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Kıvanç Kasabalı, lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Yasak Elma ve Siyah Beyaz Aşk adlı dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu günümüzde TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan Şehirden Uzakta adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır. Kasabalı, bu programda ülkenin dört bir yanında, şehirden uzak köy ve kasabalardaki sakinlerin evlerine konuk oluyor, onlara yardım ediyor ve doğal bir yaşam sürüyor. Başarılı oyuncu Kıvanç Kasabalı, 2005 yılında Sedef Avcı ile evlenmiştir. Çift hala evlidir.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

YılAdıRolNot
1999Ayrılsak da Beraberizİtalyan adamKonuk oyuncu
2005Kanlı DüğünCemal
2006-2010Yaprak DökümüCem
2010Küçük KadınlarOzan3. sezon
2013MerhametSinan2. Sezon
2014Ağlatan DansZoloyBaşrol
2015Analar ve AnnelerSelçukBașrol
2018Yasak ElmaSinanYardımcı Karakter

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kıvanç Kasabalı 1.85 cm boyundadır ve 82 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kıvanç Kasabalı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Bir dönem modellik de Kıvanç Kasabalı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kıvanç Kasabalı ile İlgili Aramalar

Google’da Kıvanç Kasabalı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sedef Avcı Sedef Avcı Can Kasabalı Kıvanç Kasabalı Can Kasabalı Kıvanç Kasabalı Sedef Avcı nasıl tanıştı Kıvanç Kasabalı Boyu Kıvanç Kasabalı yaş Kıvanç Kasabalı ve eşi Kıvanç Kasabalı Ceyda Kasabalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.