Biyografi

Özgür Tüzer Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Şarkıları? Eşi?

Özgür Tüzer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, şarkıları? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Özgür Tüzer’den söz edeceğiz.

Özgür Tüzer Kimdir?

  • Müzisyen

24 Mart 1981 tarihinde Aydın Didim’de dünyaya gelen Özgür Tüzer, şarkıcı olarak tanınmaktadır. Sosyal medya kanalları üzerinden paylaştığı videoları ile dikkatleri üzerine çeken ve büyük bir popülarite yakalayan Özgür Tüzer, aynı zamanda İki Gözüm Ahmet adlı filmde Ahmet Kaya karakterine hayat vermiştir. Sibel Tüzer ile evlidir ve bir oğlu bulunmaktadır.

Özgür Tüzer

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özgür Tüzer, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özgür Tüzer hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi