Biyografi

Özlem Ada Şahin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Eşi?

Özlem Ada Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Özlem Ada Şahin’den söz edeceğiz.

Özlem Ada Şahin Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Ekim 1991 tarihinde Balıkesir’de dünyaya gelen Özlem Ada Şahin, dizi-film oyuncusudur. Baba tarafından Yugoslav anne tarafından Boşnak kökenli olan Özlem Ada Şahin, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlamıştır. Şarkıcı Berkay’la evli olan Özlem Ada Şahin, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Kırmızı Oda, Kin, Muhteşem Yüzyıl ve Biz Kimden Kaçıyorduk Anne gibi projelerde de rol alan Özlem Ada Şahin, aynı zamanda modellik yapmaktadır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? (Çocuk Anne, TV Dizisi 2023)
  • Oğlum (TV Dizisi 2022)
  • Kin (Gülendam, Sinema Filmi 2021)
  • Kırmızı Oda (Ayşe, TV Dizisi 2020)
  • Muhteşem Yüzyıl (Cariye, TV Dizisi 2011)

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Özlem Ada Şahin, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özlem Ada Şahin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Özlem Ada Şahin, erişim tarihi: 26 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds