Serhat İbrahimoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Serhat İbrahimoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serhat İbrahimoğlu’ndan söz edeceğiz.

Serhat İbrahimoğlu Kimdir?

  • Sunucu.

1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Serhat İbrahimoğlu, lisans eğitimini İşletme alanında; yüksek lisans eğitimini ise Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında tamamlamıştır. Meslek hayatına 1997 yılında başlayan Serhat İbrahimoğlu, aynı zamanda muhtelif radyo kuruluşunda sunuculuk ve spikerlik yapmıştır. Tecrübeli sunucu Serhat İbrahimoğlu, 2003’ten 2015’e kadar çeşitli medya kuruluşunda moderatör, muhabir ve editör olarak görev almıştır. 2015 yılında TVNET’e transfer olan Serhat İbrahimoğlu, bu tarihten itibaren kanalda çeşitli görevlerde bulunmakta ve ayrıca ”Net Bakış” isimli programı sunmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serhat İbrahimoğlu, sunuculuk çalışmalarına şimdilik TVNET bünyesinde devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci ve sunucu Serhat İbrahimoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, evli mi bekar mı, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • https://www.haberler.com/serhat-ibrahimoglu/biyografisi/, erişim tarihi: 28 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.