Biyografi

Öznur Küçüker Sirene Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Öznur Küçüker Sirene kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Öznur Küçüker Sirene’den söz edeceğiz.

Öznur Küçüker Sirene Kimdir?

  • Yazar.

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Öznur Küçüker Sirene, Saint Benoît Fransız Lisesi’nden birincilikle mezun olmuştur. 19 yaşındayken Fransa’ya göç eden Öznur Küçüker Sirene, burada Türk ve Müslümanların maruz kaldıkları ayrımcılığı gördükten sonra bu konular üzerine çalışma kararı almış ve kariyerini bu yönde şekillendirmiştir. Öznur Küçüker Sirene ayrıca Sciences Po’da Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans derecesi almıştır. Bir müddet Türkiye Cumhuriyeti Paris Büyükelçiliği Ticaret Müşavriliği’nde çalışan Öznur Küçüker Sirene şimdilerde kariyerine köşe yazarı ve dış politika uzmanı olarak devam etmektedir.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Öznur Küçüker Sirene, Fransa merkezli gelişmelerde veya dış politika hakkında haftalık ve günlük olmak üzere yazılar yazmaktadır. Öznur Küçüker Sirene hakkında merak edilen aslen nereli, babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynaklar:

  • timeturk.com, haber: Öznur Küçüker Sirene kimdir? Öznur Küçüker Sirene nereli kaç yaşında?, erişim tarihi: 23 Nisan 2022
  • dirilispostasi.com, yazar: Öznur Küçüker Sirene, erişim tarihi: 23 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.