Özüm Çakır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Özüm Çakır kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Özüm Çakır’dan söz edeceğiz.

Özüm Çakır Kimdir?

  • Oyuncu.

1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Özüm Çakır, lisans eğitimini ise Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde rol alan Özüm Çakır, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Ateş Böceği adlı dizide hırsız kız rolünde oynayan Özüm Çakır, oyunculuk eğitimlerini Ayla Algan Sanat Atölyesinde tamamlamıştır. Bu zamana kadar; Arka Sokaklar, Kara Sevda, Seviyor Sevmiyor, Cesur ve Güzel, İçerde, Baba Candır, Bana Sevmeyi Anlat ve Mavi Melek gibi çeşitli dizi ve projelerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Özüm Çakır özellikle Adını Sen Koy adlı dizide rol almış; aynı zamanda Arbella, Eti ve Migros gibi çeşitli firmaların reklamlarında rol almıştır. Başarılı oyuncu Özüm Çakır, Tozkoporan adlı dizide Ayla Arıkan karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Gözde Demiral Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Özüm Çakır 1.65 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özüm Çakır, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özüm Çakır hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Şükran Kaymak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Özüm Çakır ile İlgili Aramalar

Google’da Özüm Çakır ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gülderen Güler Ela Yörüklü Özüm Çakır Kimdir Doğa Konakoğlu Özüm Çakır Arka Sokaklar Özüm Çakır sevgilisi Özüm Çakır yaş Özüm çakır lise, özüm çakır aslen nereli özüm çakır kimdir nerelidir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Kırmızı Oje Fatma Kılıç Kimdir? Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce