Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ülkü Hilal Çiftçi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ülkü Hilal Çiftçi’den söz edeceğiz.

Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir?

  • Oyuncu.

11 Ocak 2009 tarihinde dünyaya gelen Ülkü Hilal Çiftçi, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Bu zamana kadar Kardeş Payı, Neredesin Birader, Kırgın Çiçekler, Kara Kutu, O Hayat Benim, İki Dünya Arasında, Karadayı, Arka Sokaklar gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi aynı zamanda çeşitli reklam filmlerinde de rol almıştır. Ülkü Hilal Çiftçi, 2018 senesinde ise FOX TV ekranlarında yayınlanan ”Adı Zehra” adlı dizide Mine Kurdoğlu karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Başarılı oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi, söz konusu bu dizide Zeynep Çamcı, Emre Kıvılcım, İnanç Konukçu, Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimlerle beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi, aynı zamanda SHOW TV ekranlarında yayınlanan Güldüy Güldüy Show Çocuk adlı programda rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Kimbureyhan (Reyhan Taghan) Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Şarkıları? Sevgilisi Kim? Boyu?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi 1.30 m boyundadır ve 25 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ülkü Hilal Çiftçi, oyunculuk kariyerine de devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Merve Deccaloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ülkü Hilal Çiftçi ile İlgili Aramalar

Google’da Ülkü Hilal Çiftçi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ülkü hilal çiftçi doğum tarihi Ülkü hilal çiftçi sevgilisi Ülkü hilal çiftçi nereli Ülkü hilal çiftçi burcu Ülkü hilal çiftçi boyu kaç Ülkü Hilal Çiftçi babası kimdir Ülkü hilal çiftçi boyu 2021 Ülkü hilal çiftçi youtube

İlginizi Çekebilir:  Simel Keçicioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara