Ekonomi

Paracard Bonus Taksit Oluyor mu?

Garanti bankasının müşterileri kullandıkları Paracard bonus ile nakit para sıkıntısı yaşamadan gönüllerince alış veriş yapıyorlar.  Paracard bonus kullanıcıları ne kadar çok alışveriş yaparlarsa o kadar çok bonus kazanıyorlar. Garanti bank müşterisi alış veriş yaparken kazandığı bonuslarıbiriktirerek istediği zaman bedava alışveriş yapıyor.

Paracard bonus nedir?

Garanti bankasından alınan paracard bonus kullanıcıları bu paracardları ile harcadıkça para kazanıyorlar. Bu kart sahipleri yaptıkları her alışverişte bonus hakkı kazanıyorlar. Harcadıkça biriken bonusları başka bir alışverişlerinde paraya çevirerek bedava alışveriş yapmış oluyorlar. Paracard bonus kart sahipleri yurtdışı dâhil yer yerde kartlarını kullanabiliyorlar. Ayrıca garanti bankası müşterilerinden paracad bonus kartı için kullanım ücreti almıyor. 

Paracard bonus taksit oluyor mu?

Garanti bankasına ait olan paracard bonus kartı her türlü alışverişlerde kullanılıyor. Kart sahipleri yurt dışında tatile gittiği zamanda rahatlıkla bu kartı kullanabiliyorlar. Paracardbonus kart kullanıcıları nakit kullanmadan alış veriş yapabilirler ancak bu kart ile taksitli alışveriş yapamıyorlar. Taksitli alışveriş yapmak isteyen müşteriler garanti banktan kredi kartı talebinde bulunabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.