Otomobil

Passat Alltrack Ne Demek?

Önceki makalelerimizde Volkswagen Passat modelleriyle ilgili arızalar gibi detaylı konularda siz değerli okurlarımızı bilgilendirmiştik. Passat Alltrack kavramından ise bu konuda bahsedeceğiz. Zorlu arazi koşullarında yol almak için güçlü olduğu kadar, arazi şartlarına uygun bir araca ihtiyacınız var. Klasik Passat modelleri her ne kadar görünüş olarak harika bir hava verse de köy yolu gibi yerlerde pek verimli değil. Volkswagen bunu da düşünmüş ve hem Passat konforundan vazgeçmeyip hem de her türlü yolda gidebilmeniz amacıyla bir araç geliştirmiş.

Passat Alltrack demek, aracın modelini ifade etmektedir. Görünüş olarak station wagon tipi araçlara benzeyen bu araç SUV tipi arazi araçlarına daha yakın. Ayrıca yerden bir miktar daha yüksek olması ve arazi koşullarına uyum sağlayabilecek özellikte tasarlanmış amörtisör sistemiyle birlikte çok daha ilgi çekici hale gelmiş.

Şu an bu modeller hakkında Volkswagen bayilerinden detaylı bilgi almanız mümkün. Ülkemizde aktif olarak satışı bulunmaktadır. Teknik özellikleri hakkında merak ettiğiniz ve internette bulamadığınız bir detayı ise aşağıdaki yorumlar kısmında bize sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.