Sağlık

Paxera Etkisi Kaç Saat Sürer?

Paxera isimli ilaç psikiyatrik rahatsızlıklarda aktif olarak kullanılan ve yalnızca uzman hekimlerin kontrolünde ve denetiminde alınması gereken bir ilaçtır. Aslına bakarsanız başlıktaki sorunun sorulması ilacın yapısına terstir. Eğer fayda görmek amacıyla etki süresini merak ediyorsanız ağrı kesici gibi anlık etki eden bir ilaç olmadığını ve uzun bir süreçte ısrarlı tedavi istediğini belirtmemiz gerekir. Paxera etkisi kaç saat sürer? Sorusu ilaç kullanımından sonra etkisinin geçmesiyle alkol alınma amacıyla da soruluyor olabilir. Yarılanma ömrü yaklaşık 12 saat olsa da ilacı içtiğiniz sürece alkolden uzak durunuz.

Paxera Etkisi Ne Zaman Başlar?

İlacın etkisi düzenli kullanıma başlandığından itibaren yaklaşık olarak 2 hafta sürmektedir. Rahatsızlığınızın boyutuna ve boy-kilo gibi fiziksel özelliklerinize göre değişiklik gösterebilir. Gereğinden fazla ya da az etkide bulunduğunu düşünüyorsanız, bunu mutlaka doktorunuza bildiriniz. İlaç kullanımı esnasında beklenmeyen bir yan etki ya da huzursuzluk hissini de aynı şekilde geçmesini beklemeden doktor ile paylaşmanız gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi