Pelin Çalışkanoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Pelin Çalışkanoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişilerin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Pelin Çalışkanoğlu’ndan söz edeceğiz.

Pelin Çalışkanoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

14 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Pelin Çalışkanoğlu, lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Konservutuvar Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından çeşitli dizi ve filmlerde rol alan Pelin Çalışkanoğlu, ayrıca Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif adlı dizide Pelin karakterine hayat vermiştir. Öte yandan verdiği bir röportajda koruyucu bir ailede büyüdüğünü ancak şimdiki ailesini çok sevdiğini ve önceki ailesinin kendisini vermekle iyi yaptığını dile getirmiştir.

Pelin Çalışkanoğlu

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Pelin Çalışkanoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Pelin Çalışkanoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak: habeler.com, 15 Kasım 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.