Peri Ispartalı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Peri Ispartalı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Peri Ispartalı’dan söz edeceğiz.

Peri Ispartalı Kimdir?

  • Avukat

1997 yılında dünyaya gelen Peri Ispartalı, hukuk fakültesi mezunudur. Galatasaray A Milli Takım forması giyen Oğulcan Çağlayan ile sevgilidir. Peri Ispartalı’nın mesleği ise avukatlıktır. Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ile oldukça popüler hale gelmiştir. Gençoğlu Partners bünyesinde avukatlık çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca Fanatik gazetesinin haberine göre Galatasaray futbolcusu Oğulcan Çağlayan, Peri Ispartalı’ya evlenme teklifi etti. Isparatlı, Çağlayan’ın evlilik teklifini verdiği pozla da kabul ettiğini belirtti. Çiftin yakın bir tarihte dünya evine girmesi bekleniyor.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Peri Ispartalı, avukattır. Sosyal medya hesabında 30 binden fazla takipçisi vardır. 24 yaşındaki Peri Ispartalı hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kaynak: https://www.gencoglupartners.com/tr/ekibimiz/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.