Biyografi

Petek Ertüre Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Petek Ertüre kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Petek Ertüre’den söz edeceğiz.

Petek Ertüre Kimdir?

  • Oyuncu.

13 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Petek Ertüre, lise eğitimini Özel Marmara Radyo TV Gazeteciliği Anadolu Meslek Lisesi‘nde tamamladı. Lisans eğitimini ise Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü‘nde tamamlamıştır. Ertüre, daha sonra ise Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Aynı zamanda Can Gürzap ve Gülgün Feyman’dan da sunuculuk ve diksiyon dersleri almıştır.

Sonrasında oyunculuk kariyerine adım atan Petek Ertüre, Beşici Boyut, Afacanlar, Elif Abla, Ömre Bedel, Sonbahar, Gurbet Kadını gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Sonrasında ise Güldür Bakalım, D Magazin ve Herkesin Bildiği Sırlar gibi çeşitli programlarda da sunucu olarak görev yapmıştır. Başarılı oyuncu ve sunucu Petek Ertüre, Ali Ağaoğlu ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden Ege adında bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Petek Ertüre 1.74 cm boyundadır ve 62 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Petek Ertüre, sunuculuk ve oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren başarılı oyuncu Petek Ertüre hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Petek Ertüre ile İlgili Aramalar

Google’da Petek Ertüre ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Petek Ertüre yaşı Petek Ertüre oynadığı diziler Petek Ertüre sevgilisi Petek Ertüre Instagram Petek Ertüre yüksek sosyete Petek Ertüre yeni sevgilisi Petek Ertüre Doktorlar Petek Ertüre evi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds