Beran Özel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Beran Özel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Beran Özel’den söz edeceğiz.

Beran Özel Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beran Özel, eğitimine İstanbul’da başlamıştır. Küçük yaşlardan itibaren tiyatroyla ilgilenen Beran Özel, üniversite hayatında da tiyatro eğitimlerini sürdürmüştür. 2018 yılında oyunculuk kariyerine adım atan Beran Özel, dizi kariyerine ise 2019 yılında Kimse Bilmez adlı dizide Ezgi karakterine hayat vererek başlamıştır. Başarılı oyuncu halen oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Ege Fitness Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Beran Özel 1.65 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beran Özel, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Beran Özel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Elçin Avcı Uzun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler? Boyu?

Beran Özel ile İlgili Aramalar

Google’da Beran Özel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Beran Özel kimdir? Beran Özel kaç yaşında? Kimse bilmez Ezgi kim?, Beran Özel kaç yaşında Beran Özel boyu Beran Özel oynadığı Diziler Özel Instagram APK, beran özel aslen nereli, beran özel boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Uğur Biçer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce