Aslıhan Kapanşahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aslıhan Kapanşahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aslıhan Kapanşahin’den söz edeceğiz.

Aslıhan Kapanşahin Kimdir?

  • Oyuncu.

2 Kasım 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Aslıhan Kapanşahin, Kuzey Yıldızı – İlk Aşk adlı dizide oynadığı Mine karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Genç oyuncu Aslıhan Kapanşahin, kahverengi gözlüdür ve Akrep burcudur. Başarılı oyuncu Aslıhan Kapanşahin, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Gamze Ekşi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Var mı?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aslıhan Kapanşahin 1.63 cm boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aslıhan Kapanşahin, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Aslıhan Kapanşahin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Esra Demirci Çoban Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Aslıhan Kapanşahin ile İlgili Aramalar

Google’da Aslıhan Kapanşahin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gizem Güneş Berfin Nilsu Aktaş Aslıhan Kapanşahin Aslıhan Kapanşahin Boy Aslıhan Kapanşahin filmler Aslıhan Kapanşahin yaş Aslıhan Kapanşahin Instagram Aslıhan Kapanşahin Kimdir

İlginizi Çekebilir:  YouTube Fenomeni Betül Değişen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara