Teknoloji

Photoshop Fotoğraf Ekleme Hatası Çözümü

Dünya’da en fazla kullanılan resim editörlerinden birisi de Photoshop’tur. Photoshop, özellik bakımından fazlasıyla donanıma sahiptir. Yapmak istediğiniz işlemlerin tamamına bu programdan ulaşarak resim ve fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Bunun yanında sistem içerisinde oldukça fazla özellik olsa da bazı sorunlar da yaşanabiliyor. Özellikle bu sorunların arasında bulunan Photoshop Fotoğraf Ekleme Hatası, kullanıcıları çokça tedirgin edebilmektedir. Bu yazımızda size sorunun çözümünü pratik yoldan göstereceğiz.

Öncelikle Photoshop Fotoğraf Ekleme Hatası bazı nedenlerden dolayı olmaktadır. Sistem içerisinde ‘’Run as Administator’’ modu açık kaldığı için sistem fotoğraf eklemenize müsaade etmemektedir. Bunun yanında sürükle bırak yöntemini de kullanmanıza izin vermez. Sorunun çözümü için alt kısımda kalan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Photoshop.exe dosyasına sağ tıklayarak Uyumluluk>Compatibility seçeneklerine tıklıyoruz.
  • Burada yer alan Run This Program As An Administator sekmesini boş bırakarak işlemlerin her birine ‘’Tamam’’ diyerek ilerleyin.
  • Son olarak bilgisayarınızı tekrardan başlatınız. Böylelikle sorun ortadan kalkacaktır.

Eğer ki yukarıda bulunan adımlarla sorun çözülmüyorsa Photoshop Destek Ekibiyle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds