Pınar Aylin Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Şarkıları?

Pınar Aylin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Pınar Aylin’den söz edeceğiz.

Pınar Aylin Kimdir?

  • Şarkıcı.

12 Mayıs 1972 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Pınar Aylin, İzmir Özel Türk Koleji’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini ise Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Kanal Ege adlı televizyonda görev yapan Pınar Aylin, sonrasında müzik dünyasına adım atmıştır. 1998’de evlenen Pınar Aylin, 10 yılın ardından eşinden boşanmıştır, bu evliliğinden ise Maya Tokatlıoğlu adında bir kızı dünyaya gelmiştir. Başarılı şarkıcı Pınar Aylin, 2014’te ise Süleyman Erbaykent ile evlenmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı şarkıcı Pınar Aylin 1.54 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Pınar Aylin, müzik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı şarkıcı Pınar Aylin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.