Ali Oğuz Şenol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Ali Oğuz Şenol kimdir, nerelidir ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ali Oğuz Şenol’dan söz edeceğiz.

Ali Oğuz Şenol Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Haziran 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ali Oğuz Şenol, lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine de eğitimler almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise Yalancısın Sen adlı dizide yaşayan Ali Oğuz Şenol, sonrasında ise Çınarın Gölgesinde ve Farklı Desenler adlı televizyon dizilerinde rol almıştır. Ardından da Adını Sen Koy adlı dizide görev alan Ali Oğuz Şenol, bu dizide Mert karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Zeynep Özder Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim? Oynadığı Diziler?

Daha sonra ise Savaşçı ve Hakan Muhafız gibi dizilerde rol almış; Bir Aile Hikayesi dizisinde Şükrü karakterine hayat vermiştir. Son olarak TV 8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide Tolga karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Ali Oğuz Şenol, meslektaşı Kübra Şenol ile evlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Can Gox Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ali Oğuz Şenol 1.83 cm boyundadır ve 81 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ali Oğuz Şenol hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri ne iş yapmaktadır gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Bülent Kökoğlu kimdir? Ekşi Sözlük’te Bülent Kökoğlu ismi neden gündem oldu?

Ali Oğuz Şenol ile İlgili Aramalar

Google’da Ali Oğuz Şenol ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ali oğuz şenol aslen nereli, ali oğuz şenol boyu kaç, ali oğuz şenol instagram hesabı, ali oğuz şenol oynadığı diziler, ali oğuz şenol eşi kimdir, ali oğuz şenol kimdir nerelidir, ali oğuz şenol boy kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara