Biyografi

Sahra Şaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sahra Şaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sahra Şaş’tan söz edeceğiz.

Sahra Şaş Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sahra Şaş, ilk oyunculuk deneyimini Tatar Ramazan adlı dizide yaşamıştır. Daha sonra ise Çoban Yıldızı, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Aşkın Dili Yok ve Adını Kalbime Yaz adlı dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Kürt kökenlidir ve iyi derecede Kürtçe bilmektedir.

Daha sonraları FOX TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye adlı dizide Hazal Kaya, Yağızcan Konyalı, Zeynep Selimoğlu, Ömer Sevgi, Reha Özcan, Nejat Uygur ve Burak Deniz ile beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu Sahra Şaş, söz konusu bu dizide Çiçek karakterine hayat vermiştir. Daha sonrasında FOX TV ekranlarında yayınlanan Kadın adlı dizide rol alan Sahra Şaş, daha sonra Zemheri dizisinde görev almıştır. Son olarak Zümrüdüanka adlı dizide Deniz karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sahra Şaş 1.65 cm boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sahra Şaş, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sahra Şaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Rol Aldığı Projeleri

  • 2018 – Bizim Hikaye (Çiçek) (TV Dizisi)
  • 2018 – Martı (Mediha) (Sinema Filmi)
  • 2017 – Kadın (Berşan) (TV Dizisi)
  • 2017 – Çoban Yıldızı (Rüveyda) (TV Dizisi)
  • 2015 – Kösem Sultan (Dilber) (TV Dizisi)
  • 2015 – Aşkın Dili Yok (TV Dizisi)
  • 2013 – Tatar Ramazan (TV Dizisi)

Sahra Şaş ile İlgili Aramalar

Google’da Sahra Şaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melisa Döngel Sahra Işık Sahra Şaş Sevgilisi Yağız Can Konyalı Sahra Şaş aslen nereli Miray Akay Sahra Şaş Instagram Sahra Şaş Boyu, sahra şaş aslen nereli, sahra şaş instagram, sahra şaş boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi