Biyografi

Pınar Kızılkaya Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Ne İş Yapıyor?

Pınar Kızılkaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Pınar Kızılkaya’dan söz edeceğiz.

Pınar Kızılkaya Kimdir?

  • Editör.

1984 yılında dünyaya gelen Pınar Kızılkaya, video editörü olarak bilinmektedir. Lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Pınar Kızılkaya, lisans eğitimini ise Gazi Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. 2008 yılında video editörü olarak göreve başlayan Pınar Kızılkaya, 2011 yılında Acun Medya Grubu’nda çalışmaya başlamıştır. Survivor, Sürprizimiz Var, Yetenek Sizsiziniz Türkiye ve Masterchef Türkiye gibi yapımlarda proje yöneticisi ve editör olarak görev yapan Pınar Kızılkaya, çalışmalarına halen devam etmektedir.

Özellikle Masterchef Türkiye jürilerinden olan Somer Sivrioğlu ile aşk yaşadığı dedikoduları ile gündeme gelen Pınar Kızılkaya, uzun süre magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştur. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Pınar Kızılkaya hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, Pınar Kızılkaya Kimdir, erişim tarihi: 23 Eylül 2022
  • gidahatti.com, Pınar Kızılkaya, erişim tarihi: 23 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi