Biyografi

Saliha Erdim Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Eşi Kim?

Saliha Erdim kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin danışmanların ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Saliha Erdim’den söz edeceğiz.

Saliha Erdim Kimdir?

  • Danışman.

1956 yılında Samsun’da dünyaya gelen Saliha Erdim, üniversite eğitimini Uluslararası Newport Üniversitesi Davranış Bilimleri Bölümünde tamamlamış; sonrasında yine aynı üniversitenin aynı bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Aile uzmanı ve danışman Saliha Erdim, bu zamana kadar sayısız organizasyon ve etkinlikte çocuk eğitimi ve aile üzerine eğitimler vermiştir. Evli ve 6 çocuk annesi olan Saliha Erdim, aynı zamanda ”Yeryüzü Eğitim Danışmanlık firmasının da kurucu ortağıdır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Saliha Erdim’in bu platform üzerinde 1 milyondan fazla takipçisi vardır. Youtube kanalında da paylaşımlarda bulunan Saliha Erdim hakkında merak edilen eşi kimdir, ne iş yapıyor, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • bulutklinik.com, Saliha Erdim, erişim tarihi: 23 Eylül 2022
  • onedio.com, Saliha Erdim, erişim tarihi: 23 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi