Biyografi

Pınar Tezcan Özçapkın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Pınar Tezcan Özçapkın kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Pınar Tezcan Özçapkın’dan söz edeceğiz.

Pınar Tezcan Özçapkın Kimdir?

  • Oyuncu.

23 Haziran 1976 tarihinde dünyaya gelen Pınar Tezcan Özçapkın, 1996 yılında Türkiye Güzeli seçilmiştir. 2009 yılında ise Kerem Özçapkın ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden Derin ve Duru adında iki kız çocuğu dünyaya gelmiştir. 1996 yılında Türkiye Güzeli seçildikten sonra mankenlik kariyerine adım atan Pınar Tezcan, bu zamana kadar Taştan Kalp, Köpek ve İşte Benim gibi çeşitli dizilerde de görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Pınar Tezcan Özçapkın 1.78 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Pınar Tezcan Özçapkın, oyunculuk çalışmalarını da sürdürmektedir. Başarılı oyuncu Pınar Tezcan Özçapkın hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Pınar Tezcan Özçapkın ile İlgili Aramalar

Google’da Pınar Tezcan Özçapkın ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Pınar Tezcan kaç çocuğu var? Pınar Tezcan Kaç Yaşında Anne Oldu? Pınar Tezcan kiminle evli? Pınar Tezcan kaç doğumlu?, Pınar Tezcan ilk eşi Kerem Özçapkın Pınar Tezcan eşi kimdir Pınar Tezcan Adnan oktar Pınar tezcan ekşi Pınar Tezcan yaş Pınar tezcan instagram Pınar Tezcan nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds