Spor

Planımız vardı ve bunu oyuncu olarak göstermeye çalıştık

Koşma mesafesi,Çifte dövüş,arkadan oynama… İzliyorduk. Fenerbahçe son zamanlarda çok iyi.Bu da puanlara yansıyor.Takım olarak güvenimiz her hafta artıyor.Ne kadar çok kazanırsak o kadar çok oynarız.Daha rahat ederiz.Umarım kalan 4 maçı da kazanıp ligi ligde bitiririz. mümkün olan en iyi yol” dedi.

Zelda, sezonun başlangıcıyla ilgili de şunları söyledi: “Lige çok iyi başladık. Sonra Ekim ortasında. 2-3 ay… Perşembe günleri ve haftalar. Kolay değil. Kupalar, Avrupa. Ligler, ligler… ve sürekli rotasyon.Kazandığında kendine güvenmeye devam etti.Son periyoda bakarsak oradaki atmosfer çok olumluydu.A toplum olarak taraftar olarak berabere oldu.Öğretmenimizden beri İsmail geldi, takım, toplum ve taraftar olarak birbirimize sarıldık. Hepimiz aynı yoldan gittik” dedi.

“Takım olarak iyi bir yoldayız”

Bir sonraki maça güvenmenin anahtarının kazanmanın olduğunu söyleyen Zelda, “Kazanırsan diğer maçlara daha rahat geçersin. Önemli olan her gün çalışmak. Tüm oyuncular antrenmanlarda her gün %100 veriyor. .. Bir maçta ya da antrenmanda onwin berabereyse, hepimiz antrenmanda elimizden geleni yaparsak… Bunu son maçlarda da gördük, çiftler, uzağa koşmak, topu kazanmak, rakip ceza sahasına girmek, göreceli Çarpma. ..her şey oyunu kazanır.Takım olarak iyi bir yoldayız.” Bu ifadeler kullanıldı.

Forvet futbolcu, antrenmandaki emeğin oyuna yansıdığını vurgulayarak, “Oyuncuların birbirini daha iyi tanımaya başladığı yer. Kim nereye koşuyor, kim top için gidiyor, ön direğe veya arka direğe nasıl atıyor? … Her şey karşılıklı anlayışla ilgili. Zor bir antrenmanla elde ediliyor. Son döneme bakarsak doğru yoldayız çünkü skorlara da yansıyor” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.