Spor

Bu noktaya kadar yapılmadığı için milletvekilleri kulübün etrafını sardı

Bankalar Birliği’nin sözleşmesi bütçenizi %25 oranında azaltmanızı şart koşuyor. Spor kanunu da onaylanan bütçenin %10’unu geçerseniz kongreye katılacağınızı şart koşuyor. Gitmeden önce paranızı harcarsanız, seçmenler kişisel varlıklarından sorumlu tutulacaktır. Bunları uygulamanız gerekiyor. Böyle bir yükümlülük, onu uygulamadığımız için gelir. Amacımız çok basit ve net. Güçlü iradeye dayalı hedeflere ulaşılmalıdır. Altyapıya yatırım yapacağız. Amatör noktalarda da aynı görüşü destekliyoruz. Bugün çok iyi yürümeye başlayan bir basketbol modelimiz var. İlk defa sponsorlara para verin, bize karışma demedik. Bu işin sorumluluğunu üstlenmek için nitelikli toobet bir iş gücü oluşturulmuştur. Şu anda kısıtlı bir bütçemiz var ve son etaptaki rakiplerimize göre ilk üçte yer alıyoruz. Temelde istenen budur. İyi bir takım, iyi bir koç ve iyi bir yönetim sistemi. İyi olan hiçbir şeyin yok edilmesinden yana değiliz. Bunun yerine kendimizi, bunu nasıl daha iyi yapabileceğimizi ve bunu diğer bölümlerimize nasıl uygulayabileceğimizi hedefliyoruz.”

“Galatasaray gibi bir markanın milli takıma sporcu vermesi şart”

Amatör branşlarda bir dizi köktenci kararın uygulanması gerektiğini vurgulayan Eşref Hamamcıoğlu, “Yönetim kurulunun görevi, uygulamada görev alanlara yol göstermektir. Vizyon ve stratejiyi yorumlamak ve takip etmek olmalıdır. performansın temeli veya daha doğrusu bu işi yürütmek için şube liderleri ve şube yöneticileri.Basketbolda olduğu gibi.Diğer branşlarda da yapılmalı.Bu şekilde sponsorları daha kolay bulabilirsiniz.Hepimiz sponsorluklardan bahsediyoruz Röportajlar amatör branş için her şey yapılır.Amatör branş için de verimlilik şarttır.Galatasaray Spor Kulübü’nün amatör branşının her branşında yarışmacı olması mümkün değildir.Mesela atletizm branşı vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds