Biyografi

Ramazan Keskin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ramazan Keskin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve fimler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ramazan Keskin’den söz edeceğiz.

Ramazan Keskin Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Temmuz 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ramazan Keskin, dizi-film ve tiyatro oyuncusudur. Lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Ramazan Keskin, bu zamana kadar çeşitli projelerde rol almıştır. Genç oyuncu Ramazan Keskin, Andropoz dizisinde de oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ramazan Keskin, oyunculuk çalışmalarına hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ramazan Keskin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Ramazan Keskin, erişim tarihi: 3 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi