Teknoloji

Raket Reklam Ürünleri ve CLP Pano

Yaklaşık 2 yıldır aktif olan ve reklam panoları üreten ve dünyanın her yerine pazarlayan Raket Reklam Firmamız için 2021 yılında da bir çok alanda rekabetçi bir vizyon çizmekteyiz. 

Şirketimizin öncelikli ürünlerinden olan Clp pano ve modellerini ihtiyaç duyulan yerler için standart ve özel ölçülerde üretebilmekteyiz. Genellikle Türkiye’de belediyelerin ihaleler açarak alımını ve ihtiyaç oranını belirlediği clp panolar için kullanılan malzemeler firmamız tarafından bir kısmı yeni kendi içinde üretilmekte ve bir kısmı da Avrupa’dan ithal edilerek 1. Sınıf ürünlerin üretilmesine dikkat edilmektedir. Aynı zamanda sürekli arge yapan ekibimizle bu ürünlerin geliştirilmesi ve daha iyi sonuçlar elde edilmesi hedeflenmektedir. 

Şirketimizin clp pano ve bunun dışında tüm reklam panolarında da aynı şekilde üretimi ve hizmetleri devam etmekte olup, kısa zamanda büyük ivme yakalayan şirketimiz sektörde ciddi arge çalışmaları ile farkındalık ve farklılık oluşturma ilkesini daha da güçlendirmektedir. 

Mutlu günler dileriz. Raket Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds